Nasi Klienci

Poniżej przedstawiamy listę naszych Klientów...

100lat.pl link
100lat.pl

Firma 100lat.pl Sp. z o.o. prowadzi największy i najlepszy w Polsce serwis z kartkami elektronicznymi i drukowanymi. Na zlecenie firmy administrujemy serwerami, na których zainstalowana jest aplikacja klienta. Ciągły ruch klientów, a także fakt iż serwis świadczy usługi odpłatne oznacza, że serwis musi być dostępny non-stop. Autorskie rozwiązania monitoringu stanu sieci, a także wykorzystania zasobów pozwala nam na śledzenie stanu sieci klienta w trybie 24/7, dzięki czemu serwis ma tak wysoką dostępność.

Ponadto nasze rozwiązania zapewniające równoważenie obciążenia sprawiają, że serwis funkcjonuje nawet w okresach tak wzmożonej działalności użytkowników jak Święta Bożego Narodzenia, Święta Wielkanocne, Nowy Rok czy Walentynki.

Vulcan Sp. z o.o. link link
Vulcan Sp. z o.o.

Na zlecenie firmy Vulcan Sp. z o.o. Sprawujemy opiekę nad farmą kilkunastu serwerów dzierżawionych przeznaczonych do obsługi internetowego systemu rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych KSEON Optivum. Naszym zadaniem jest zarządzanie ruchem użytkowników w obrębie farmy – na farmie zainstalowanych jest ponad 50 kopii aplikacji, w których zarejestrowanych jest ponad 300 tys. użytkowników. Wysokie wymagania odbiorcy stanowią dla nas ciekawe wyzwanie. Farma jest monitorowana w trybie 24/7, dzięki czemu możemy zapewnić jej nieprzerwane funkcjonowanie. Ponadto dzięki specjalistycznym rozwiązaniom jesteśmy w stanie zapewnić pełne funkcjonowanie farmy nawet w przypadku awarii niektórych maszyn.

Ponadto ciekawym wyzwaniem jest w tym przypadku zapewnienie poprawnej obsługi ogromnej liczby użytkowników – w okresie publikacji wyników rekrutacji w ciągu kilkunastu minut z systemu korzysta jednocześnie kilkadziesiąt tysięcy użytkowników generujących kilkaset tysięcy żądań. Mimo tak dużych wartości udało nam się zapewnić poprawne funkcjonowanie całej farmy, a także jej jednolite obciążenie, co zaowocowało zadowoleniem użytkowników.