Zarządzanie serwerami

W naszej ofercie znajduje się również opcja zarządzania serwerami. W życiu wielu firm dochodzi do momentu w którym zapada decyzja o zakupie bądź wydzierżawieniu serwera fizycznego. Zwykle w tym samym momencie pojawia się pytanie kto powinien zająć się administracją takim serwerem lub nierzadko serwerami.

Bogate doświadczenie jakie zebraliśmy dotychczas pozwala nam zaoferować Państwu najwyższej jakości usługę: zarządzanie serwerami fizycznymi. Usługa ta obejmuje pełne spektrum działań:

  • instalację systemu operacyjnego,
  • instalację i aktualizację oprogramowania,
  • monitorowanie działa serwerów oraz aplikacji,
  • wykonywanie kopii zapasowych,
  • reakcję w sytuacjach kryzysowych.

Dotychczas bez wahania zaufało nam kilka dużych, poważnych firm, dla których aplikacje umiejscowione na administrowanych przez nas serwerach są aplikacjami kluczowymi dla ich działalności. W chwili obecnej administrujemy już 16 fizycznymi, wieloprocesorowymi maszynami, z których w pewnych momentach korzysta nawet 150 tysięcy użytkowników dziennie, a liczby te z miesiąca na miesiąc wzrastają.

Dzięki autorskim pomysłom i rozwiązaniom z zakresu administracji i monitoringu serwerów w każdej sekundzie wiemy wszystko o każdej podlegającej nam maszynie, co pozwala nam reagować na nagłe sytuacji zapewniając naszym klientom bezpieczną i wygodną pracę z serwerami. Wszystkie te rozwiązania przygotowane są na wzrost skali, ponieważ praktycznie każdego miesiąca klienci powierzają nam zadanie opieki nad ich maszynami.

Centrum Edukacji i Rozwoju "Odskocznia" - Warszawa: Żoliborz, Wola, Śródmieście - Integracja Sensoryczna, Logopeda, Psycholog