Modelowanie UML (projektowanie oprogramowania)

Praktycznie 100% oprogramowania przez nas produkowanego podlega procesowi projektowania z użyciem języka UML. Podejście takie sprawia, że każdy projekt jest znakomicie udokumentowany, a ewentualne zmiany w nim nie nastręczają znaczących trudności pomimo ciągłego rozwoju oprogramowania.

Dzięki dużemu naciskowi położonemu na proces modelowania oprogramowania z użyciem formalnych narzędzi, a także dzięki wykorzystaniu możliwości refactoringu udaje nam się utrzymywać wysoką jakość kodu, a także utrzymywać na stałym, niskim poziomie czas realizacji zmian, a także odsetek błędów w kodzie aplikacji, bez względu na stopień jej skomplikowania.

Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem na przykład samego procesu modelowania oprogramowania, a w szczególności przeprowadzeniem tylko wybranego poziomu analizy, na przykład analizy funkcjonalnej na potrzeby przetargu jesteśmy do Twojej dyspozycji. Połączenie dogłębnej znajomości technologii z umiejętnością skutecznego projektowania, nasyconego doświadczeniem sprawia, że nasze projekty są w praktyce punktem wyjścia do faktycznej implementacji oprogramowania.

Centrum Edukacji i Rozwoju "Odskocznia" - Warszawa: Żoliborz, Wola, Śródmieście - Integracja Sensoryczna, Logopeda, Psycholog