Co oferujemy

Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na wykonanie niemal każdej pracy na potrzeby nowych mediów.

Strony internetowe

Połączenie działu kreatywnego oraz działu produkcji daje Ci na tym polu wszystko czego potrzebujesz. Wiemy co to jest web-usability, a także standardy W3C. Inspirację czerpiemy od najlepszych i tak jak najwybitniejsi artyści i architekci Bauhausu uważamy, że „funkcjonalność ma wartość estetyczną i jest pięknem samym w sobie”.

Tak samo jak bardzo dobry skład tekstu nie rzuca się w oczy i ułatwia czytanie, tak samo nasza praca polega na tym, aby użytkownik skupił się tylko na tym co chcesz im pokazać, a nie na zagadce jak obsługuje się Twoją stronę.

Wiemy, że Twoi klienci lubią używać różnych przeglądarek dlatego nie znajdziesz u nas rozwiązań stworzonych wyłącznie na jedną platformę. Wiemy, że Twoi klienci lubią łączyć się z Internetem używając Windowsa, Maka, Linuxa, czy telefonu komórkowego.

Wiemy jak łączyć na stronie multimedia. Na swojej stronie możesz umieścić interaktywne galerie, prezentacje Flash, czy nawet flashowe aplikacje. Flash i ActionScript nie ma dla nas tajemnic.

Wreszcie wiemy, że chcesz aby Twoja strona wyglądała wyjątkowo. Nie gonimy za wszelką cenę za modnymi trendami w internecie, które zmieniają się co kilka miesięcy. Chcemy dać Ci to co najlepsze – potrafimy zwrócić uwagę, jednocześnie tworząc delikatną i estetyczną oprawę.

Prezentacje multimedialne

Każda firma od czasu do czasu potrzebuje profesjonalnej prezentacji. Nudzą Cię PowerPointowe prezentacje, które zawsze wyglądają tak samo? A może dodać do nich rysunki, animacje, zrezygnować z opatrzonych clipartów na rzecz dobrej grafiki i multimediów? Jeżeli dojrzałeś do tej decyzji zgłoś się do nas. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu korporacyjnych prezentacji na międzynarodowe rynki. Nieważne, czy potrzebujesz płyty CD dla tysięcy klientów, czy prezentacji na pokaz dla dwudziestu osób, Twoi klienci zasługują na to co najlepsze.

Druk

Złożenie publikacji, zaprojektowanie standu, plakatu, czy billboardu to dla nas żaden problem. Zapomnij o problemach z drukiem – tym zajmiemy się my. Wiemy czym się różni dywiz od pauzy, a także kiedy zastosować dwugarmonta, a kiedy petita. Znamy się na obróbce fotografii.

Produkcje dla TV

Multimedia to nasza pasja. Znamy się na obróbce video i dźwięku. Jeżeli potrzebujesz klipów reklamowych lub prezentacji skontaktuj się z nami. Na pewno znajdziemy wspólny język.

Posiadamy również doświadczenie w pracy z innymi agencjami. Jeżeli zleciłeś już pracę projektową innej agencji, a nie potrafią swojego projektu wdrożyć, nie masz do nich zaufania, lub po prostu są za drodzy – zgłoś się do nas, znamy ich język i wiemy czego wzajemnie będziemy potrzebowali abyś otrzymał to co najlepsze.

Centrum Edukacji i Rozwoju "Odskocznia" - Warszawa: Żoliborz, Wola, Śródmieście - Integracja Sensoryczna, Logopeda, Psycholog